Про підприємство

ista 8mПерший український акумулятор був проведений в 1995 році на заводі ПрАТ «ІСТА-Центр» в Дніпропетровську. А з 1998 року рішенням Міністерства оборони України, спеціальні акумуляторні батареї 12СТ-85 і 6СТС-170, прийняті для поставок в Збройні Сили України, де якість продукції контролюється акредитованим військовим представництвом.

Акумуляторний завод ПрАТ «Іста-Центр» входить до групи підприємств «ISTA» - одного з найбільших у Східній Європі виробників стартерних акумуляторних батарей, і являє собою сучасне високоавтоматизоване маловідходне виробництво, яке втілило в собі останні досягнення науково-технічного прогресу і не має аналогів, як в нашій країні, так і в ближньому зарубіжжі. Завдяки використанню в конструкції акумуляторних батарей нових сплавів для струмовідводів, було досягнуто зниження саморозряду і газовиділення в батареях. Розробка нової конструкції струмовідводів і пластин дозволила створити акумуляторні батареї, які мають більш високий струм розряду стартера, що дозволить застосовувати їх для запуску двигунів автомобілів вимагають великої струм стартера. Застосування оригінальної конструкції кришки забезпечує вибухобезпечність акумуляторних батарей при впливі на них зовнішніх факторів.

Завдяки застосуванню на заводі сучасного технологічного обладнання провідних західних фірм, таких як: «Sovema» (Італія), «Eirich» (Німеччина), Wirtz (США), «Hadi» (Австрія), «САМ» (Італія), «Digatron» (Німеччина), «La Pneumatica» (Італія), Inbatec GmbH (Німеччина) досягнутий високий рівень автоматизації основних і допоміжних технологічних процесів.

Застосування прогресивних технологій і сучасного обладнання дозволило створити екологічно безпечний цикл виробництва за рахунок зниження обсягу відходів і збільшення частки матеріалів, які повторно використовуються в технологічному процесі.

За минулий час акумулятори Ista стали синонімом якості і поставляються сьогодні (близько 50%) в Західну і Центральну Європу - Францію, Італію, Великобританію, Іспанію, Німеччину, Польщу, а також в країни СНД і Прибалтики. В цілому акумулятори Ista представлені в 22 країнах.

В даний час завод ПрАТ «ІСТА-Центр» - один з найбільших виробників акумуляторних батарей в Східній Європі.